دکتر واعظی: بزرگ ترین افتخار یک مدیر کارنامه درخشان او در پایان کار است
مراسم تقدیر و تشکر از زحمات مهندس خسروی و معرفی مهندس آذری جهرمی به عنوان رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت با حضور وزیر ارتباطات و معاونین وی در سالن شهید قندی وزارت برگزار شد.
۰۱ خرداد ۱۳۹۵ - ۹:۰۸
[ تعداد بازدید : ۸۷۹ ]
رییس جمهور ایران: ‌وزارت ارتباطات امین مردم است/ راه اندازی دولت الکترونیک یکی از راههای مقابله با فساد است
دکتر حسن روحانی رئیس جمهور ایران در دیدار با معاونان و مدیران ارشد وزارت ارتباطات و شرکتهای وابسته در سال 95 گفت :‌ راه اندازی دولت الکترونیک یکی از راههای مقابله با فساد است
۱۷ فروردین ۱۳۹۵ - ۸:۳۷
[ تعداد بازدید : ۸۹۴ ]
رهاورد سفر رئیس جمهوری به اروپا در بخش فاوا؛ بخش فناوری اطلاعات و ارتباطات در انتظار تحولی بزرگ
مذاکره مقام های ارشد ایران با شرکت های فرانسوی و ایتالیایی برای همکاری دربخش های مختلف فناوری اطلاعات و ارتباطات(فاوا) و هوافضای کشورمان از دستاوردهای مهم سفر دکتر حسن روحانی رئیس جمهوری ایران و هیات بلندپایه همراه به این دو کشور اروپایی به شمار می رود.
۱۴ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۱:۵۶
[ تعداد بازدید : ۹۴۵ ]
دکتر واعظی: وزارت ارتباطات به تکلیف خود در پروژه شبکه ملی اطلاعات متعهد است
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با اشاره به تعهد این وزارت به پروژه شبکه ملی اطلاعات اظهار کرد: این پروژه در برنامه ششم توسعه حذف نشده و مشکل بودجه نیز برای آن وجود ندارد.
۱۴ دی ۱۳۹۴ - ۹:۵۹
[ تعداد بازدید : ۸۹۶ ]
حمایت اداره کل ICT استان آذربایجان شرقی از طرح های فناورانه حوزه ICT
مهندس حسین زاده مدیر کل اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان آذربایجان شرقی با اشاره به برگزاری سومین نمایشگاه و جشنواره فناوری های نو و پیشرفته تبریز"ربع رشیدی" از حمایت اداره کل ICT استان از طرح های فناورانه حوزه ICT خبر داد.
۲۵ آبان ۱۳۹۴ - ۹:۳۸
[ تعداد بازدید : ۴۷۴ ]